PhotoSwipe (8.x-1.0-beta6) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Focus
ja: フォーカス

en: Error Message
ja: エラーメッセージ

en: Settings
ja: 設定

en: History
ja: 履歴

en: Node Title
ja: ノードタイトル

en: Media
ja: メディア

en: Loop
ja: ループ

en: About
ja: アバウト

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）
