PhotoSwipe (8.x-1.0-beta7) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Focus
km: ផ្ដោត​លើ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Media
km: មេឌៀ

en: About
km: អំពី

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
