PhotoSwipe (8.x-2.3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: History
ca: Història

en: Node Title
ca: Títol del node

en: Media
ca: Multimèdia

en: Loop
ca: Bucle

en: Share
ca: Comparteix

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: About
ca: Detalls

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)
