PhotoSwipe (8.x-2.6) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Focus
pl: Aktywuj

en: Error Message
pl: Komunikat błędu

en: Settings
pl: Ustawienia

en: History
pl: Historia

en: Loop
pl: Pętla

en: Share
pl: Udostępnij

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Custom caption
pl: Własny podpis

en: About
pl: O stronie

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Spacing
pl: Odstępy

en: At least @a
pl: Przynajmniej @a

en: Node image style
pl: Styl obrazu węzła

en: Node image style: @style
pl: Styl obrazu węzła: @style

en: Node image style: Original image
pl: Styl obrazu węzła: Oryginalny obraz

en: Entity title
pl: Tytuł encji
