PhotoSwipe (8.x-2.7) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Focus
cs: Aktivní pole

en: Settings
cs: Nastavení

en: History
cs: Historie

en: Media
cs: Média

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: About
cs: Popis

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: At least @a
cs: Alespoň @a

en: Hide (do not display image)
cs: Skrýt (nezobrazovat obrázek)
