PhotoSwipe (8.x-2.8) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: History
vi: Lịch sử

en: Media
vi: Phương tiện

en: Loop
vi: Lặp

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Custom caption
vi: Chú thích tùy chỉnh

en: About
vi: Giới thiệu

en: Preload
vi: Nạp trước

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Modal
vi: Cách thức
