PHP (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: PHP code
eu: PHP kodea

en: PHP Code
eu: PHP Kodea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: You may post PHP code. You should include &lt;?php ?&gt; tags.
eu: PHP kodea idatz dezakezu. &lt;?php ?&gt; markak sartu behar dituzu

en: Using custom PHP code
eu: PHP kode egokitua erabiltzen

en: Notes:
eu: Oharrak:

en: PHP evaluator
eu: PHP egiaztatzailea

en: Executes a piece of PHP code. The usage of this filter should be restricted to administrators only!
eu: PHP kode zati bat exekutatzen du. Iragazki honen erabilera bakarrik kudeatzaileei mugatua egon behar da!

en: Not restricted
eu: Murrizketarik gabe

en: Restricted to certain pages
eu: Orri konkretuetan murriztua

en: Use PHP for settings
eu: PHP erabili ezarpenentzako
