PHP (8.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Notes:
ku: تێبینییەکان:

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە

en: Use PHP for settings
ku: بەکارهێنانی PHP بۆ ڕێکخستنەکان
