PHP (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Filters
is: Síur

en: PHP Code
is: PHP kóði

en: About
is: Um

en: Not restricted
is: Ekki takmarkað

en: Restricted to certain pages
is: Takmarkað við ákveðnar síður
