PHP (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Filters
lv: Filtri

en: PHP code
lv: PHP kods

en: PHP Code
lv: PHP kods

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: PHP validate code
lv: PHP validācijas kods

en: You may post PHP code. You should include &lt;?php ?&gt; tags.
lv: Jūs varat pievienot PHP kodu. Jums jāpievieno &lt;?php ?&gt; tagi.

en: Using custom PHP code
lv: PHP koda lietošana

en: Notes:
lv: Piezīmes:

en: PHP evaluator
lv: PHP novērtētājs

en: Executes a piece of PHP code. The usage of this filter should be restricted to administrators only!
lv: Izpilda PHP koda gabalu. Šī filtra izmantošanu jāpieļauj tikai administratoriem.

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: Restricted to certain pages
lv: Iespējots tikai noteiktām lapām

en: Use PHP for settings
lv: Lietot PHP uzstādījumiem

en: PHP contextual filter code
lv: Konteksta filtra PHP kods
