PHP (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Filters
fa: صافیها

en: PHP Code
fa: کد PHP

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Not restricted
fa: محدود نشده

en: Restricted to certain pages
fa: محدود یه صفحه‌های خاص
