PHP (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Filters
az: Filtrlər

en: PHP Code
az: PHP kod

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: PHP validate code
az: PHP təsdiq kodu

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb

en: Restricted to certain pages
az: Müəyyən səhifələrlə məhdudlaşdırılıb
