PHP (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: PHP code
nl: PHP-code

en: PHP Code
nl: PHP-code

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: PHP validate code
nl: PHP-validatiecode

en: You may post PHP code. You should include &lt;?php ?&gt; tags.
nl: U mag PHP-code gebruiken. Daarvoor moet u &lt;?php ?&gt; tags gebruiken.

en: Using custom PHP code
nl: PHP-code gebruiken

en: Custom PHP code may be embedded in some types of site content, including posts and blocks. While embedding PHP code inside a post or block is a powerful and flexible feature when used by a trusted user with PHP experience, it is a significant and dangerous security risk when used improperly. Even a small mistake when posting PHP code may accidentally compromise your site.
nl: In sommige inhoudstypen, waaronder berichten en blokken, kan eigen PHP-code geplaatst worden. Wanneer dit door een betrouwbare gebruiker met PHP-ervaring wordt gedaan biedt dit krachtige en flexibele functionaliteit. Bij onjuist gebruik is het echter een groot veiligheidsrisico. Zelfs een kleine vergissing bij het plaatsen van PHP-code kan inbreuk doen op uw site.

en: If you are unfamiliar with PHP, SQL, or Drupal, avoid using custom PHP code within posts. Experimenting with PHP may corrupt your database, render your site inoperable, or significantly compromise security.
nl: Als u onbekend bent met PHP, SQL of Drupal maak dan geen gebruik van eigen PHP-code in berichten. Experimenten met PHP kunnen uw database beschadigen, uw site onbruikbaar maken of de veiligheid sterk verminderen.

en: Notes:
nl: Aantekeningen:

en: Remember to double-check each line for syntax and logic errors <strong>before</strong> saving.
nl: Controleer iedere regel op syntax en logische fouten <strong>voordat</strong> u deze opslaat.

en: Statements must be correctly terminated with semicolons.
nl: Statements dienen met puntkomma's te worden afgesloten.

en: Global variables used within your PHP code retain their values after your script executes.
nl: Globale variabelen die gebruikt worden in uw PHP-code behouden hun waarden nadat uw script is uitgevoerd.

en: Use a <code>print</code> or <code>return</code> statement in your code to output content.
nl: Gebruik <code>print</code> of <code>return</code> in uw code om inhoud naar het scherm te schrijven.

en: Develop and test your PHP code using a separate test script and sample database before deploying on a production site.
nl: Ontwikkel en test uw PHP-code met behulp van testscripts en voorbeeld databasegegevens voordat de code op een productiesite wordt toegepast.

en: Be aware that the ability to embed PHP code within content is provided by the PHP Filter module. If this module is disabled or deleted, then blocks and posts with embedded PHP may display, rather than execute, the PHP code.
nl: Met het PHP-filter kan PHP-code aan de website-inhoud worden toegevoegd. Let op: wanneer deze module is uitgeschakeld of verwijderd zal de toegevoegde PHP-code als tekst worden weergegeven en als PHP-code worden uitgevoerd.

en: A basic example: <em>Creating a "Welcome" block that greets visitors with a simple message.</em>
nl: Een eenvoudig voorbeeld: <em>Een 'welkomblok' maken dat bezoekers met een eenvoudige tekst begroet.</em>

en: PHP evaluator
nl: PHP-verwerker

en: Executes a piece of PHP code. The usage of this filter should be restricted to administrators only!
nl: Voert een stuk PHP-code uit. Dit filter mag alleen door beheerders gebruikt worden.

en: Not restricted
nl: Geen beperking

en: Restricted to certain pages
nl: Beperkt tot bepaalde pagina's

en: Enabling execution of PHP in text fields
nl: Activeer de uitvoer van PHP-code in tekstvelden

en: Use PHP for settings
nl: PHP voor de instellingen gebruiken

en: PHP contextual filter code
nl: PHP-code contextueel filter

en: Enter PHP code that returns TRUE or FALSE. No return is the same as FALSE, so be SURE to return something if you do not want to declare the argument invalid. Do not use &lt;?php ?&gt;. The argument to validate will be "$argument" and the view will be "$view". You may change the argument by setting "$handler->argument". You may change the title used for substitutions for this argument by setting "$handler->validated_title".
nl: Invoeren van PHP-code die een waarde TRUE of FALSE teruggeeft. Geen waarde is hetzelfde als FALSE, wees er daarom ZEKER van om iets terug te geven als u het argument niet ongeldig wilt laten zijn. Gebruik geen &lt;?php ?&gt;. Het argument om te bevestigen zal '$argument' zijn en de view zal '$view' zijn. U kunt dit argument veranderen met de instellng '$handler->argument'. U kunt de titel die gebruikt wordt voor vervangingen van dit argument wijzigen met de instelling '$handler->geldige_titel'.
