PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Administration
ca: Administració

en: Not found
ca: No trobat

en: Module
ca: Mòdul

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: Warnings
ca: Alertes
