PHP Configuration (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Development
bg: Разработка

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Save
bg: Запази
