PHP Configuration (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Item
gu: નંગ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Add new
gu: નવું ઉમેરો
