PHP Configuration (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Item
lt: Elementas

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Add new
lt: Pridėti naują
