PHP Configuration (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Item
pl: Element

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Add new
pl: Dodaj nowe
