PHP Configuration (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Development
nn: Utvikling

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Save
nn: Lagre
