PHP Configuration (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add new
el: Προσθήκη νέου
