PHP Configuration (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Value
hi: मान

en: Item
hi: वस्तु

en: Development
hi: उद्विकास

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Add new
hi: नया जोड़े
