PHP Configuration (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Item
lv: Ieraksts

en: Development
lv: Izstrāde

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add new
lv: Pievienot jaunu
