PHPMailer (8.x-3.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: No
is: Nei

en: Password
is: Loyniorð

en: Mail
is: Teldupostur

en: Recipient
is: Móttakari
