PHPMailer (8.x-3.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Disabled
oc: Desactivat

en: No
oc: Non

en: Password
oc: Senhal

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Recipient
oc: Destinatari
