PHPMailer (8.x-3.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: No
te: కాదు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Mail
te: మెయిల్
