PHPMailer (8.x-3.0-beta2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: No
ku: نەخێر

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Recipient
ku: وەرگر
