PHPMailer SMTP (2.0.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Disabled
sr: Искључено

en: Password
sr: Лозинка

en: Default
sr: Подразумевано

en: Mail
sr: Пошта

en: Recipient
sr: Прималац
