PHPMailer SMTP (2.0.5) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: No
da: Nej

en: Password
da: Adgangskode

en: Default
da: Standard

en: Mail
da: E-mail

en: Recipient
da: Modtager

en: Missing
da: Mangler

en: From name
da: Afsendernavn

en: SMTP port
da: SMTP-port

en: The following From address failed:
da: Den følgende fra-adresse mislykkedes:

en: Unknown encoding:
da: Ukendt kodning:

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
da: Indtast en e-mail-adresse for at sende en test-mail.
