PHPMailer SMTP (2.0.5) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: No
tr: Hayır

en: Password
tr: Parola

en: Default
tr: Varsayılan

en: Mail
tr: Posta

en: Recipient
tr: Alıcı

en: Missing
tr: Kayıp
