PHPMailer SMTP (2.1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Disabled
is: Óvirkt

en: No
is: Nei

en: Password
is: Lykilorð

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Mail
is: Póstur

en: Recipient
is: Viðtakandi
