PHPMailer SMTP (2.2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Password
ca: Contrasenya

en: Default
ca: Per defecte

en: Mail
ca: Correu

en: Plain text
ca: Text pla

en: Email format
ca: Format del correu electrònic

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Missing
ca: Perdut

en: From name
ca: Nom del remitent
