PHPMailer SMTP (2.2.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: No
bg: Не

en: Password
bg: Парола

en: Default
bg: По подразбиране

en: Format
bg: Формат

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Recipient
bg: Получател
