PHPMailer SMTP (2.2.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: No
bo: མིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།
