PHPMailer SMTP (2.2.0-alpha4) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: No
km: ទេ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Recipient
km: អ្នកទទួល
