PHPMailer SMTP (2.2.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: No
ps: نه

en: Password
ps: پټ توری

en: Default
ps: تلواله

en: Format
ps: بڼه

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Missing
ps: ورك
