PHPMailer SMTP (2.2.0-alpha4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: No
th: ไม่

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Format
th: รูปแบบ

en: Recipient
th: ผู้รับ
