PHPMailer SMTP (2.2.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: No
hi: नहीं

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Format
hi: प्रारूप

en: Mail
hi: मेल

en: Plain text
hi: सादा टेक्स्ट

en: Recipient
hi: प्राप्तकर्ता

en: Missing
hi: लापता
