PHPMailer SMTP (2.2.2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: No
hr: Ne

en: Password
hr: Lozinka

en: Default
hr: Zadano

en: Format
hr: Oblik

en: Mail
hr: E-pošta

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Recipient
hr: Primatelj
