PHPMailer SMTP (2.2.2) - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Disabled
sk: Zakázané

en: No
sk: Nie

en: Password
sk: Heslo

en: Default
sk: Predvolené

en: Format
sk: Formát

en: Mail
sk: Pošta

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Email format
sk: Formát emailu

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: From name
sk: Meno odosielateľa

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
sk: E-mailová adresa kam bude odoslaný testovací e-mail.

en: Advanced SMTP settings
sk: Pokročilé nastavenia SMTP

en: Debug level
sk: Úroveň ladenia

en: Primary SMTP server
sk: Primárny SMTP server

en: Backup SMTP server
sk: Záložný SMTP server

en: "From" name
sk: Meno odosielateľa

en: Enter a name that should appear as the sender for all messages.  If left blank the site name will be used instead: %sitename.
sk: Meno, ktoré bude zobrazené ako odosielateľ všetkých správ.  Ak bude ponechané prázdne, bude použité meno stránky: %sitename.

en: SMTP authentication
sk: SMTP autentifikácia

en: Keep connection alive
sk: Udržiavať živé spojenie

en: Errors only
sk: Len chyby

en: Server responses
sk: Odpovede servera

en: Test configuration
sk: Testovať nastavenia

en: Use secure protocol
sk: Použiť zabezpečený protokol

en: Note: This option has been disabled since your PHP installation does not seem to have support for OpenSSL.
sk: Poznámka: táto voľba bola vypnutá, keďže vaša inštalácia PHP nepodporuje OpenSSL.

en: Whether to reuse an existing connection during a request.  Improves performance when sending a lot of e-mails at once.
sk: Nastaví či bude počas požiadavky znovu použité existujúce spojenie. Zvyšuje výkon pri posielaní veľkého množstva e-mailov naraz.

en: Full communication
sk: Celá komunikácia

en: Debug the communication with the SMTP server.  You normally shouldn't enable this unless you're trying to debug e-mail sending problems.
sk: Ladiť komunikáciu s SMTP serverom. Túto voľbu netreba aktivovať ak sa práve nepokúšate riešiť problémy s posielaním e-mailov.

en: Change password
sk: Zmeniť heslo

en: Hide password
sk: Skryť heslo

en: Leave empty if you do not intend to change the current password.
sk: Ponechať prázdne ak nezamýšľate zmeniť aktuálne heslo.

en: You must enter a valid SMTP port number.
sk: Musíte zadať platné číslo portu SMTP.

en: PHPMailer library
sk: Knižnica PHPMailer

en: Message body empty
sk: Telo správy prázdne

en: Invalid address
sk: Neplatná adresa
