PHPMailer SMTP (2.2.3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: No
ku: نەخێر

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Format
ku: فۆرمات

en: Recipient
ku: وەرگر
