PHPMailer SMTP (2.2.3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Disabled
lv: Atspējots

en: No
lv: Nē

en: Password
lv: Parole

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Format
lv: Formāts

en: Mail
lv: Pasts

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Email format
lv: E-pasta formāts

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: From name
lv: Izsūtītāja vārds

en: SMTP port
lv: SMTP ports
