PHPMailer SMTP (2.2.3) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: No
nl: Nee

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Default
nl: Standaard

en: Format
nl: Opmaak

en: Mail
nl: E-mail

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Email format
nl: E-mailformat

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: From name
nl: Naam afzender

en: SMTP port
nl: SMTP-poort

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
nl: Voer een adres in om een test e-mail naar toe te sturen.

en: Change password
nl: Wachtwoord wijzigen

en: SMTP settings
nl: SMTP-instellingen
