PHPMailer SMTP (2.2.4) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: No
hy: Ոչ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Mail
hy: Փոստ

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Change password
hy: Փոխել գաղտնաբառը
