PHPMailer SMTP (2.2.6) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: No
mr: नाही.

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Format
mr: रचना

en: Mail
mr: ईमेल
