PHPMailer SMTP (2.2.6) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: No
sq: Jo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Recipient
sq: Marrës
