PHPMailer SMTP (2.3.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: No
ka: არა

en: Password
ka: პაროლი

en: Format
ka: ფორმატი

en: Recipient
ka: მიმღები
