PHPMailer SMTP (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: Change password
kn: ಗುಪ್ತಪದವನ್ನು ಬದಲಾಯಿಸು

en: Invalid address
kn: ಸರಿಯಲ್ಲದ ವಿಳಾಸ
