PHPMailer SMTP (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: No
pl: Nie

en: Password
pl: Hasło

en: Default
pl: Domyślny

en: Mail
pl: Poczta

en: Recipient
pl: Adresat

en: Missing
pl: Brakujące

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
pl: Wprowadź adres, aby wysłać wiadomość testową.
