PHPMailer SMTP (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: No
ro: Nu

en: Password
ro: Parolă

en: Default
ro: Implicit

en: Mail
ro: E-mail

en: Recipient
ro: Destinatar

en: Missing
ro: Lipsește
