PHPMailer SMTP (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Disabled
ja: 無効

en: No
ja: いいえ

en: Password
ja: パスワード

en: Default
ja: デフォルト

en: Mail
ja: メール

en: Recipient
ja: 受信者

en: Missing
ja: 喪失

en: From name
ja: 送信者名

en: SMTP port
ja: SMTP ポート

en: Advanced SMTP settings
ja: 拡張 SMTP 設定

en: Primary SMTP server
ja: プライマリーSMTP サーバー

en: Backup SMTP server
ja: バックアップ（セカンダリー） SMTP サーバー

en: Use secure protocol
ja: セキュアなプロトコルの利用。
